Τελευταία Ενημέρωση: 27/10/2014

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Περίοδος 2009-2010
Περίοδος 2010-2011
Περίοδος 2011-2012
Περίοδος 2012-2013
 

* ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
* ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ζ' ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
* ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
* ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Ζ' ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
* ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

* ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ζ' ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
* ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
* ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ζ' ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
 

Πρωτάθλημα Γυναικών Τ.Ε. Σάμου

Αγωνιστική
Ρίβα - Πολυκράτης 0-3 1-3
Αναγέννηση - Λαίλαψ 3-1 3-0
Ερμής - Ιωνικός 0-3 0-3
Αγωνιστική
Πολυκράτης - Αναγέννηση 3-1 3-0
Ερμής - Λαίλαψ 0-3 0-3
Ιωνικός - Ρίβα 3-1 3-2
Αγωνιστική
Αναγέννηση - Ερμής 3-0 3-0
Ρίβα - Λαίλαψ 0-3 1-3
Ιωνικός - Πολυκράτης 2-3 2-3
Αγωνιστική
Ερμής - Ρίβα 0-3 0-3
Πολυκράτης - Λαίλαψ 3-1 3-0
Αναγέννηση - Ιωνικός 3-0 3-1
Αγωνιστική 10η
Ρίβα - Αναγέννηση 0-3 0-3
Πολυκράτης - Ερμής 3-0 3-0
Λαίλαψ - Ιωνικός 1-3 0-3

Βαθμολογία

Πρωτάθλημα Γυναικών ΤΕ Σάμου
αα Ομάδα ΑΓ Ν Η ΣΕΤ Β
1. ΑΟ Πολυκράτης 10 10 0 30-7 28
2. Αναγέννηση Σάμου 10 8 2 25-8 24
3. Ιωνικός Καρλοβασίου 10 6 4 23-16 19
4. Λαίλαψ Χώρας 10 4 6 15-19 12
5. Ρίβα Καρλοβασίου 10 2 8 11-24 7
6. Ερμής Σάμου 10 0 10 0-30 0

Play Off

Ημιτελικοί 1 2 3
Πολυκράτης - Λαίλαψ 3-1 3-0 .
Αναγέννηση - Ιωνικός 3-1 3-0 .
Μικρός Τελικός 1 2 3
Ιωνικός - Λαίλαψ 3-1 2-3 3-0
Τελικός 1 2 3
Πολυκράτης - Αναγέννηση 0-3 3-1 3-0

Τελική Κατάταξη

αα Ομάδα
1. Πολυκράτης
2. Αναγέννηση Σάμου
3. Ιωνικός Καρλοβασίου
4. Λαίλαψ Χώρας
5. Ρίβα Καρλοβασίου
6. Ερμής Σάμου
 

Πρωτάθλημα Γυναικών Ζ' Περιφέρειας

Αγωνιστική
Πολυκράτης - Τελχινίς Ρόδου 3-0
Παγγεραγωτικός Λέσβου - Φοίνικας Σύρου 3-2
Αγωνιστική
Φοίνικας Σύρου - Πολυκράτης 0-3
Τελχινίς Ρόδου - Φοίνικας Σύρου 3-0
Παγγεραγωτικός Λέσβου - Πολυκράτης 3-1
Αγωνιστική
Παγγεραγωτικός Λέσβου - Τελχνίς Ρόδου 3-2

Βαθμολογία

Πρωτάθλημα Γυναικών Ζ' Περιφέρειας
αα Ομάδα ΑΓ Ν Η ΣΕΤ Β
1. Παγγεραγωτικός Μυτιλήνης 3 3 0 9-5 7
2. ΑΟ Πολυκράτης 3 2 1 7-3 6
3. Τελχινίς Ρόδου 3 1 2 5-6 4
4. Φοίνικας Σύρου 3 0 3 2-9 1

 

Πρωτάθλημα Νεανίδων

Final Four
(
Καρλόβασι)

Ημιτελικοί 1
Ιωνικός Καρλοβασίου - Ρίβα Καρλοβασίου 3-0
Αναγέννηση Σάμου - ΑΟ Πολυκράτης 0-3
Μικρός Τελικός 1
Ρίβα Καρλοβασίου - Αναγέννηση Σάμου 0-3
Τελικός 1
ΑΟ Πολυκράτης - Ιωνικός Καρλοβασίου 3-1

Προκριματική Φάση

Αγωνιστική
Ιωνικός - Αναγέννηση 3-0
Λαίλαψ - Ρίβα 0-3
Αγωνιστική
Ρίβα - Πολυκράτης 1-3
Αναγέννηση - Λαίλαψ 3-0
Αγωνιστική
Λαίλαψ - Πολυκράτης 0-3
Ιωνικός - Ρίβα 3-0
Αγωνιστική
Πολυκράτης - Ιωνικός 2-3
Αναγέννηση - Ρίβα 3-0
Αγωνιστική
Αναγέννηση - Πολυκράτης 3-2
Ιωνικός - Λαίλαψ 3-0 (αα)

Βαθμολογία

Πρωτάθλημα Νεανίδων ΤΕ Σάμου
αα Ομάδα ΑΓ Ν Η ΣΕΤ Β
1. Ιωνικός Καρλοβασίου 4 4 0 12-2 8
2. Αναγέννηση Σάμου 4 3 1 9-5 7
3. Πολυκράτης 4 2 2 10-7 6
4. Ρίβα Καρλοβασίου 4 1 3 4-9 5
5. Λαίλαψ Χώρας 1 ΜΗΔ 4 0 4 0-12 3

 

Πρωτάθλημα Νεανίδων Ζ' Περιφέρειας

Ημιτελικός .
Νηρέας Καρδαμύλλων (Χίος) - Πολυκράτης 3-2

 

Πρωτάθλημα Κορασίδων Τ.Ε. Σάμου

Αγωνιστική 6η
Ιωνικός - Αναγέννηση 3-1 3-0
Ερμής - Πολυκράτης 0-3 0-3
Αγωνιστική 7η
Αναγέννηση - Πολυκράτης 0-3 1-3
Ερμής - Ρίβα 1-3 0-3
Αγωνιστική 8η
Πολυκράτης - Ρίβα 3-0 3-1
Ιωνικός - Ερμής 3-0 3-0
Αγωνιστική 9η
Ρίβα - Ιωνικός 0-3 0-3
Αναγέννηση - Ερμής 3-0 3-0
Αγωνιστική 10η
Ιωνικός - Πολυκράτης 1-3 0-3
Αναγέννηση - Ρίβα 3-0 3-1

Βαθμολογία

Πρωτάθλημα Κορασίδων ΤΕ Σάμου
αα Ομάδα ΑΓ Ν Η ΣΕΤ Β
1. ΑΟ Πολυκράτης 8 8 0 24-3 16
2. Ιωνικός Καρλοβασίου 8 6 2 19-7 14
3. Αναγέννηση Σάμου 8 4 4 14-13 12
4. Ρίβα Καρλοβασίου 8 2 6 8-19 10
5. Ερμής Σάμου 8 0 8 1-24 8

Τουρνουά Κατάταξης

Αγωνιστική
Ρίβα - Ερμής 3-2
Αγωνιστική
Ερμής - Ικαρος 3-0
Αγωνιστική
Ρίβα - Ικαρος 3-0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

αα Ομάδα ΑΓ Ν Η ΣΕΤ Β
1. Ρίβα Καρλοβασίου 2 2 0 6-2 4
2. Ερμής Σάμου 2 1 1 5-3 3
3. Ικαρος Ικαρίας 2 0 2 0-6 2

Play Off

Ημιτελικοί 1 2 3
Πολυκράτης - Ρίβα 3-0 3-0 .
Ιωνικός - Αναγέννηση 3-1 3-0 .
Μικρός Τελικός 1 2 3
Αναγέννηση - Ρίβα 3-0 3-2 .
Τελικός 1 2 3
Πολυκράτης - Ιωνικός 3-0 3-2 .

Τελική Κατάταξη

αα Ομάδα
1. Πολυκράτης
2. Ιωνικός Καρλοβασίου
3. Αναγέννηση Σάμου
4. Ρίβα Καρλοβασίου
5. Ερμής Σάμου
6. Ικαρος Ικαρίας

 

Πρωτάθλημα Κορασίδων Ζ' Περιφέρειας

Ημιτελικοί
Πολυκράτης - Νηρέας Καρδαμύλλων 3-0
Διαγόρας Ρόδου - Φοίνικας Σύρου 3-1
Τελικός
Πολυκράτης - Διαγόρας Ρόδου 3-1

 

Πρωτάθλημα Παγκορασίδων Τ.Ε. Σάμου

Αγωνιστική 6η
Πολυκράτης 2 - Ερμής 0-3 0-3
Ρίβα - Πολυκράτης 1 0-3 1-3
Ιωνικός - Αναγέννηση 1-3 3-2
Αγωνιστική
Ερμής - Ρίβα 0-3 1-3
Πολυκράτης 1 - Ιωνικός 3-0 3-1
Αναγέννηση - Πολυκράτης 2 3-1 3-0
Αγωνιστική 8η
Πουλκράτης 2 - Πολυκράτης 1 0-3 0-3
Ρίβα - Ιωνικός 3-0 3-1
Αναγέννηση - Ερμής 2-3 1-3
Αγωνιστική 4η 9η
Ιωνικός - Πολυκράτης 2 3-0 3-0
Ερμής - Πολυκράτης 1 0-3 0-3
Ρίβα - Αναγέννηση 3-0 3-0
Αγωνιστική 5η 10η
Πολυκράτης 2 - Ρίβα 1-3 0-3
Ερμής - Ιωνικός 2-3 2-3
Πολυκράτης 1 - Αναγέννηση 3-0 3-0

Βαθμολογία

Πρωτάθλημα Παγκορασίδων ΤΕ Σάμου
αα Ομάδα ΑΓ Ν Η ΣΕΤ Β
1. Πολυκράτης 1 10 10 0 30-2 20
2. Ρίβα Καρλοβασίου 10 8 2 25-9 18
3. Ιωνικός Καρλοβασίου 10 5 5 18-21 15
4. Ερμής Σάμου 10 5 5 20-18 15
5. Αναγέννηση Σάμου 10 3 7 14-22 13
6. Πολυκράτης 2 10 0 10 2-30 10

* Ο Πολυκράτης 2 έδωσε όλους τους αγώνες του εκτός έδρας.

 


ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ Volleyball © 2007
Σχεδιασμός-Ενημέρωση:
Ζαχαρίας Νικολαϊδης