Τελευταία Ενημέρωση: 14/12/2013

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Περίοδος 2009-2010
Περίοδος 2010-2011
Περίοδος 2011-2012
 

* ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
* ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ζ' ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
* ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
* ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Ζ' ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
* ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

* ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ζ' ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
* ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
* ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ζ' ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
 

Πρωτάθλημα Γυναικών Τ.Ε. Σάμου

Αγωνιστική
Ιωνικός - Πολυκράτης 1-3 3-2
Ερμής Αρίσταρχος 0-3 1-3
Ρίβα - Λαίλαψ 3-1 0-3
Αγωνιστική
Πολυκράτης - Αναγέννηση 3-0 0-3
Αρίσταρχος - Ρίβα 0-3 0-3
Λαίλαψ - Ιωνικός 3-1 3-1
Αγωνιστική 10η
Πολυκράτης - Λαίλαψ 3-0 3-2
Ρίβα - Ιωνικός 1-3 2-3
Ερμής - Αναγέννηση 0-3 0-3
Αγωνιστική 11η
Πολυκράτης - Ερμής 3-0 3-0
Ιωνικός - Αρίσταρχος 3-0 3-0
Αναγέννηση - Λαίλαψ 3-1 3-0
Αγωνιστική 12η
Αρίσταρχος - Πολυκράτης 1-3 1-3
Ερμής - Ρίβα 0-3 0-3
Ιωνικός - Αναγέννηση 1-3 1-3
Αγωνιστική 13η
Ρίβα - Πολυκράτης 0-3 1-3
Λαίλαψ - Ερμής 3-1 3-0
Αρίσταρχος - Αναγέννηση 0-3 1-3
Αγωνιστική 14η
Ερμής - Ιωνικός 0-3 0-3
Λαίλαψ - Αρίσταρχος 3-0 3-0
Αναγέννηση - Ρίβα 3-0 3-0

Βαθμολογία

Πρωτάθλημα Γυναικών ΤΕ Σάμου
αα Ομάδα ΑΓ Ν Η ΣΕΤ Β
1. Αναγέννηση Σάμου 12 11 1 33-7 33
2. Πολυκράτης 12 10 2 32-12 30
3. Λαίλαψ Χώρας 12 7 5 25-18 22
4. Ιωνικός Καρλοβάσου 12 7 5 26-20 19
5. Ρίβα Καρλοβάσου 12 5 7 19-22 16
6. Αρίσταρχος Κοκκαρίου 12 2 10 9-31 6
7. Ερμής Βαθέως 12 0 12 2-36 0

Play Off

Ημιτελικοί 1 2 3
Αναγέννηση Σάμου - Ιωνικός Καρλοβάσου 3-1 2-3 3-0
Πολυκράτης - Λαίλαψ Χώρας 3-0 3-0 .
Μικρός Τελικός 1 2 3
Λαίλαψ Χώρας - Ιωνικός Καρλοβάσου 1-3 3-2 2-3
Τελικός 1 2 3
Αναγέννηση Σάμου - Πολυκράτης 0-3 3-2 3-1

Τελική Κατάταξη

αα Ομάδα
1. Αναγέννηση Σάμου
2. Πολυκράτης
3. Ιωνικός Καρλοβάσου
4. Λαίλαψ Χώρας
5. Ρίβα Καρλοβάσου
6. Αρίσταρχος Κοκκαρίου
7. Ερμής Βαθέως
 

Πρωτάθλημα Νεανίδων

Αγωνιστική
Πολυκράτης - Ρίβα 3-0 3-1
Ιωνικός - Αναγέννηση 0-3 0-3
Αγωνιστική
Αναγέννηση - Πολυκράτης 0-3 0-3
Ρίβα - Ιωνικός 3-0 3-0
Αγωνιστική
Πολυκράτης - Ιωνικός 3-0 3-0
Αναγέννηση - Ρίβα 1-3 0-3 (αα)

Βαθμολογία

Πρωτάθλημα Νεανίδων ΤΕ Σάμου
αα Ομάδα ΑΓ Ν Η ΣΕΤ Β
1. Πολυκράτης 6 6 0 18-1 12
2. Ρίβα Καρλοβάσου 6 4 2 13-7 10
3. Αναγέννηση Σάμου  1 ΜΗΔ 6 2 4 7-12 7
4. Ιωνικός Καρλοβάσου 6 0 6 0-18 6

 

Πρωτάθλημα Νεανίδων Ζ' Περιφέρειας

Ημιτελικοι .
Νηρέας Καρδαμύλλων (Χίος) - Πολυκράτης 1-3
Φοίνικας Σύρου (Κυκλάδες) - Κλεάνθης Παραδεισίου (Ρόδος) 3-0
Τελικός .
Πολυκράτης - Φοίνικας Σύρου 0-3

 

Πρωτάθλημα Κορασίδων Τ.Ε. Σάμου

Αγωνιστική
Πολυκράτης - Ιωνικός 3-1 3-1
Ρίβα - Αναγέννηση 0-3 0-3
Λαίλαψ - Ερμής 0-3 0-3
Αγωνιστική
Ερμής - Πολυκράτης 1-3 0-3
Αναγέννηση - Λαίλαψ 3-0 3-0
Ιωνικός - Αρίσταρχος 3-0 3-1
Αγωνιστική 10η
Λαίλαψ - Πολυκράτης 0-3 0-3
Ιωνικός - Ερμής 3-1 3-0
Ρίβα - Αρίσταρχος Κοκκαρίου 3-1 3-2
Αγωνιστική 11η
Πολυκράτης - Αναγέννηση 3-0 3-0
Αρίσταρχος - Ερμής 2-3 0-3
Ιωνικός- Ρίβα 3-0 3-0
Αγωνιστική 12η
Αρίσταρχος - Πολυκράτης 0-3 0-3
Ρίβα - Λαίλαψ 3-1 3-0
Αναγέννηση - Ιωνικός 3-0 3-1
Αγωνιστική 13η
Ερμής - Ρίβα 3-2 3-2
Αναγέννηση - Αρίσταρχος 3-0 3-0
Λαίλαψ - Ιωνικός 0-3 0-3
Αγωνιστική 14η
Ρίβα - Πολυκράτης 0-3 0-3 (αα)
Αναγέννηση - Ερμής 3-0 3-0
Αρίσταρχος - Λαίλαψ 3-1 3-1

Βαθμολογία

Πρωτάθλημα Κορασίδων ΤΕ Σάμου
αα Ομάδα ΑΓ Ν Η ΣΕΤ Β
1. Πολυκράτης 12 12 0 36-3 24
2. Αναγέννηση Σάμου 12 10 2 30-7 22
3. Ιωνικός Καρλοβάσου 12 10 4 27-14 20
4. Ερμής Βαθέως 12 6 6 20-24 18
5. Ρίβα Καρλοβάσου  1 ΜΗΔ 12 4 8 16-28 15
6. Αρίσταρχος Κοκκαρίου 12 2 10 12-32 14
7. Λαίλαψ Χώρας 12 0 12 3-36 12

Play Off

Ημιτελικοί 1 2
Πολυκράτης - Ερμής 3-0 3-0
Αναγέννηση - Ιωνικός 3-0 3-0
Μικρός Τελικός 1 2
Ιωνικός - Ερμής 3-0 3-0
Τελικός 1 2
Πολυκράτης - Αναγέννηση 3-0 3-2

Τελική Κατάταξη

αα Ομάδα
1. Πολυκράτης
2. Αναγέννηση Σάμου
3. Ιωνικός Καρλοβάσου
4. Ερμής Βαθέως
5. Ρίβα Καρλοβάσου
6. Αρίσταρχος Κοκκαρίου
7. Λαίλαψ Χώρας

 

Πρωτάθλημα Κορασίδων Ζ' Περιφέρειας
(Ρόδος)

Αγωνιστική
Φοίνικας Σύρου - Διαγόρας Ρόδου 2-3
Αγωνιστική
Πολυκράτης - Φοίνικας Σύρου 3-1
Αγωνιστική
Πολυκράτης - Διαγόρας Ρόδου 3-1

Βαθμολογία

Πρωτάθλημα Κορασίδων Ζ' Περιφέρειας
αα Ομάδα ΑΓ Ν Η ΣΕΤ Β
1. Πολυκράτης 2 2 0 6-2 4
2. Διαγόρας Ρόδου 2 1 1 4-5 3
3. Φοίνικας Σύρου 2 0 2 3-6 2

Τελικός
(Αθήνα)

Τελικός
Πολυκράτης - Νηρέας Καρδαμύλλων Χίου 0-3

 

Πρωτάθλημα Παγκορασίδων Τ.Ε. Σάμου

Αγωνιστική 6η
Ιωνικός - Πολυκράτης 3-2 3-0
Ρίβα - Ερμής 3-2 0-3
Αγωνιστική 7η
Αρίσταρχος - Ρίβα 3-0 3-2
Ερμής - Ιωνικός 0-3 0-3
Αγωνιστική 8η
Ερμής - Πολυκράτης 0-3 0-3
Ιωνικός - Αρίσταρχος 3-0 3-1
Αγωνιστική 4η 9η
Πολυκράτης - Αρίσταρχος 3-0 3-1
Ρίβα - Ιωνικός 0-3 0-3
Αγωνιστική 5η 10η
Πολυκράτης - Ρίβα 3-1 3-0
Αρίσταρχος - Ερμής 3-0 3-0

Βαθμολογία

Πρωτάθλημα Παγκορασίδων ΤΕ Σάμου
αα Ομάδα ΑΓ Ν Η ΣΕΤ Β
1. Ιωνικός Καρλοβάσου 8 8 0 24-3 16
2. Πολυκράτης 8 6 2 20-8 14
3. Αρίσταρχος Κοκκαρίου 8 4 4 14-14 12
4. Ερμής Βαθέως 8 1 7 5-21 9
5. Ρίβα Καρλοβάσου 8 1 7 6-23 9
 


ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ Volleyball © 2007
Σχεδιασμός-Ενημέρωση:
Ζαχαρίας Νικολαϊδης