Τελευταία Ενημέρωση: 24/10/2012

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

 

* ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
* ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ζ' ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
* ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

* ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ζ' ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
* ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
* ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ζ' ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
 

Πρωτάθλημα Γυναικών Τ.Ε. Σάμου

Αγωνιστική
Αρίσταρχος Κοκκαρίου - Λαίλαψ Χώρας 2-3 0-3
Ιωνικός - Ρίβα 3-0 2-3
Αγωνιστική
Ρίβα - Πολυκράτης 0-3 2-3
Λαίλαψ Χώρας - Ιωνικός 0-3 1-3
Αγωνιστική
Ιωνικός - Αρίσταρχος Κοκκαρίου 3-1 3-1
Πολυκράτης - Λαίλαψ Χώρας 3-0 3-0
Αγωνιστική
Ιωνικός - Πολυκράτης 2-3 1-3
Αρίσταρχος Κοκκαρίου - Ρίβα 3-0 1-3
Αγωνιστική 10η
Ρίβα - Λαίλαψ Χώρας 3-0 3-0
Πολυκράτης - Αρίσταρχος Κοκκαρίου 3-1 3-1

Βαθμολογία

Πρωτάθλημα Γυναικών ΤΕ Σάμου
αα Ομάδα ΑΓ Ν Η ΣΕΤ Β
1. Πολυκράτης 8 8 0 24-7 22
2. Ιωνικός Καρλοβάσου 8 5 3 20-12 17
3. Ρίβα Καρλοβάσου 8 4 4 14-15 12
4. Λαίλαψ Χώρας 8 2 6 7-20 5
5. Αρίσταρχος Κοκκαρίου 8 1 7 10-21 4

Play Off

Ημιτελικοί 1 2 3
Πολυκράτης - Λαίλαψ 3-0 3-1 .
Ιωνικός - Ρίβα 3-0 3-0 .
Μικρός Τελικός 1 2 3
Ρίβα - Λαίλαψ 0-3 0-3 .
Τελικός 1 2 3
Πολυκράτης - Ιωνικός 0-3 3-2 3-0

Τελική Κατάταξη

αα Ομάδα
1. Πολυκράτης
2. Ιωνικός Καρλοβάσου
3. Ρίβα Καρλοβάσου
4. Λαίλαψ Χώρας
5. Αρίσταρχος Κοκκαρίου

Πρωτάθλημα Γυναικών Ζ' Περιφέρειας
(Χίος)

Αγωνιστική
Νηρέας Καρδαμύλλων - Φοίνικας Σύρου 3-1
Παγγεραγωτικός Μυτιλήνης - Τελχινίς Ρόδου 3-2
Αγωνιστική
Πολυκράτης - Παγγεραγωτικός Μυτιλήνης 0-3
Φοίνικας Σύρου - Τελχινίς Ρόδου 0-3
Αγωνιστική
Νηρέας Καρδαμύλλων Χίου - Πολυκράτης 3-0
Φοίνικας Σύρου - Παγγεραγωτικός Μυτιλήνης 3-2
Αγωνιστική
Πολυκράτης - Φοίνικας Σύρου 3-2
Νηρέας Καρδαμύλλων Χίου - Τελχινίς Ρόδου 2-3
Αγωνιστική
Πολυκράτης - Τελχνινίς Ρόδου 0-3
Νηρέας Καρδαμύλλων Χίου - Παγγεραγωτικός Μυτιλήνης 3-1

Βαθμολογία

Πρωτάθλημα Γυναικών Ζ' Περιφέρειας
αα Ομάδα ΑΓ Ν Η ΣΕΤ Β
1. Νηρέας Καρδαμύλλων Χίου 4 3 1 11-5 10
2. Τελχινίς Ρόδου 4 3 1 11-5 9
3. Παγγεραγωτικός Μυτιλήνης 4 2 2 9-8 6
4. Φοίνικας Σύρου 4 1 3 6-11 3
5. Πολυκράτης 4 1 3 3-11 2

 

Πρωτάθλημα Κορασίδων Τ.Ε. Σάμου

Αγωνιστική
Ρίβα - Αρίσταρχος Κοκκαρίου 3-1 1-3
Αναγέννηση Σάμου - Ιωνικός 3-0 3-2
Ερμής Βαθέως- Πολυκράτης 0-3 0-3
Αγωνιστική
Ρίβα - Αναγέννηση Σάμου 2-3 2-3
Ιωνικός - Αρίσταρχος Κοκκαρίου 3-2 1-3
Ερμής Βαθέως- Λαίλαψ Χώρας 0-3 0-3
Αγωνιστική 10η
Ιωνικός - Ερμής Βαθέως 3-0 3-0
Αναγέννηση Σάμου - Λαίλαψ Χώρας 3-0 3-0
Πολυκράτης - Αρίσταρχος Κοκκαρίου 3-0 3-1
Αγωνιστική 11η
Πολυκράτης - Αναγέννηση Σάμου 3-0 1-3
Αρίσταρχος Κοκκαρίου - Λαίλαψ Χώρας 3-1 3-0
Ερμής Βαθέως- Ρίβα 1-3 0-3
Αγωνιστική 12η
Ρίβα - Λαίλαψ Χώρας 3-0 3-0
Ιωνικός - Πολυκράτης 0-3 0-3
Αρίσταρχος - Ερμής Βαθέως 3-0 3-0
Αγωνιστική 13η
Ρίβα - Ιωνικός 3-2 0-3
Λαίλαψ Χώρας - Πολυκράτης 0-3 0-3
Αναγέννηση Σάμου - Αρίσταρχος Κοκκαρίου 0-3 1-3
Αγωνιστική 14η
Ιωνικός - Λαίλαψ Χώρας 2-3 3-1
Πολυκράτης - Ρίβα 3-1 3-0
Ερμής Βαθέως - Αναγέννηση Σάμου 0-3 0-3

Βαθμολογία

Πρωτάθλημα Κορασίδων ΤΕ Σάμου
αα Ομάδα ΑΓ Ν Η ΣΕΤ Β
1. Πολυκράτης 12 11 1 34-5 23
2. Αναγέννηση Σάμου 12 9 3 28-16 21
3. Αρίσταρχος Κοκκαρίου 12 8 4 28-16 20
4. Ρίβα Καρλοβάσου 12 6 6 24-22 18
5. Ιωνικός Καρλοβάσου 12 5 7 22-24 17
6. Λαίλαψ Χώρας 12 3 9 11-29 15
7. Ερμής Βαθέως 12 0 12 1-36 12

Πρωτάθλημα Κορασίδων Ζ' Περιφέρειας
(Αθήνα - Γουδί)

Αγωνιστική
Πολυκράτης - Κλεάνθης Παραδεισίου Ρόδου 3-1
Νηρέας Καρδαμύλλων Χίου - Φοίνικας Σύρου 3-1
Αγωνιστική
Πολυκράτης - Νηρέας Καρδαμύλλων Χίου 1-3
Φοίνικας Σύρου - Κλεάνθης Παραδεισίου Ρόδου 3-1
Αγωνιστική
Πολυκράτης - Φοίνικας Σύρου 0-3
Κλεάνθης Παραδεισίου Ρόδου - Νηρέας Καρδαμύλλων Χίου 1-3

Βαθμολογία

Πρωτάθλημα Κορασίδων Ζ' Περιφέρειας
αα Ομάδα ΑΓ Ν Η ΣΕΤ Β
1. Νηρέας Καρδαμύλλων Χίου 3 3 0 9-2 6
2. Φοίνικας Σύρου 3 2 1 7-4 5
3. Πολυκράτης 3 1 2 4-7 4
4. Κλεάνθης Παραδεισίου Ρόδου 3 0 3 2-9 3

 

Πρωτάθλημα Παγκορασίδων Τ.Ε. Σάμου

Αγωνιστική
Ιωνικός - Ερμής Βαθέως 3-0 3-0
Πολυκράτης - Αναγέννηση Σάμου 3-0 (αα) 3-1
Αγωνιστική
Αναγέννηση Σάμου - Ρίβα 3-0 3-0
Ιωνικός - Πολυκράτης 1-3 2-3
Αγωνιστική
Ερμής Σάμου - Πολυκράτης 0-3 0-3
Ρίβα - Ιωνικός 0-3 1-3
Αγωνιστική
Πολυκράτης - Ρίβα 3-0 3-0
Αναγέννηση Σάμου - Ερμής Βαθέως 3-0 3-0
Αγωνιστική 10η
Ιωνικός - Αναγέννηση Σάμου 3-1 3-1
Ρίβα - Ερμής Βαθέως 3-1 3-0

Βαθμολογία

Πρωτάθλημα Παγκορασίδων ΤΕ Σάμου
αα Ομάδα ΑΓ Ν Η ΣΕΤ Β
1. Πολυκράτης 8 8 0 24-4 16
2. Ιωνικός 8 6 2 21-9 14
3. Αναγέννηση Σάμου  1 ΜΗΔ 8 4 4 15-12 11
4. Ρίβα 8 2 6 7-19 10
5. Ερμής Βαθέως 8 0 8 1-24 8

Πρωτάθλημα Παγορασίδων Ζ' Περιφέρειας
(Σύρος)

Αγωνιστική
Πολυκράτης - Διαγόρας Ρόδου 1-3
Νηρέας Καρδαμύλλων Χίου - Φοίνικας Σύρου 0-3
Αγωνιστική
Πολυκράτης - Φοίνικας Σύρου 2-3
Νηρέας Καρδαμύλλων Χίου - Διαγόρας Ρόδου 3-0
Αγωνιστική
Πολυκράτης - Νηρέας Καρδαμύλλων Χίου 1-3
Φοίνικας Σύρου - Διαγόρας Ρόδου 3-1

Βαθμολογία

Πρωτάθλημα Παγκορασίδων Ζ' Περιφέρειας
αα Ομάδα ΑΓ Ν Η ΣΕΤ Β
1. Φοίνικας Σύρου 3 3 0 9-3 6
2. Νηρέας Καρδαμύλλων Χίου 3 2 1 6-4 5
3. Διαγόρας Ρόδου 3 1 2 4-7 4
4. Πολυκράτης 3 0 3 4-9 3


ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ Volleyball © 2007
Σχεδιασμός-Ενημέρωση:
Ζαχαρίας Νικολαϊδης