Α.Ο. ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ


Home Page


  Αποτελέσματα 2010-2011

 

Πρωτάθλημα Γυναικών Τ.Ε. Σάμου

Αγωνιστική
Ταξιάρχης - Αρίσταρχος 0-3 (αα) 0-3
Πολυκράτης - Ρίβα 2-3 3-0
Λαίλαψ - Ιωνικός 0-3 0-3
Αγωνιστική
Αρίσταρχος - Λαίλαψ 3-0 3-0
Ρίβα - Ταξιάρχης 3-0 3-0
Αναγέννηση - Πολυκράτης 0-3 0-3
Αγωνιστική 10η
Ρίβα - Λαίλαψ 3-0 3-1
Ταξιάρχης - Αναγέννηση 0-3 0-3
Ιωνικός - Αρίσταρχος 3-0 3-0
Αγωνιστική 11η
Πολυκράτης - Ταξιάρχης 3-0 3-0 (αα)
Λαίλαψ - Αναγέννηση 0-3 0-3
Ρίβα - Ιωνικός 3-0 0-3
Αγωνιστική 12η
Αναγέννηση - Ιωνικός 0-3 0-3
Λαίλαψ - Πολυκράτης 0-3 0-3
Αρίσταρχος - Ρίβα 0-3 1-3
Αγωνιστική 13η
Αναγέννηση - Αρίσταρχος 1-3 2-3
Πολυκράτης - Ιωνικός 1-3 0-3
Λαίλαψ - Ταξιάρχης 3-1 3-0 (αα)
Αγωνιστική 14η
Ρίβα - Αναγέννηση 1-3 2-3
Αρίσταρχος - Πολυκράτης 2-3 0-3
Ιωνικός - Ταξιάρχης 3-0 3-0 (αα)

Βαθμολογία

Πρωτάθλημα Γυναικών ΤΕ Σάμου

αα

Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1 Ιωνικός Καρλοβάσου 12 11 1 33-4 33
2 Πολυκράτης 12 9 3 30-11 27
3 Ρίβα Καρλοβάσου 12 8 4 27-16 24
4 Αρίσταρχος Κοκκαρίου 12 6 6 21-21 18
5 Αναγέννηση Σάμου (-3 βαθμοί) 12 6 6 21-21 15
6 Λαίλαψ Χώρας 12 2 10 7-31 6
7 Ταξιάρχης (αποβολή) 10 0 10 1-30 -6

 

Πρωτάθλημα Νεανίδων Τ.Ε. Σάμου

Αγωνιστική
Πολυκράτης - Αναγέννηση 3-0 αα 3-0 αα
Ρίβα - Αρίσταρχος 3-1 3-0
Αγωνιστική
Ρίβα - Αναγέννηση 3-0 αα 3-0 αα
Αρίσταρχος - Πολυκράτης 2-3 0-3
Αγωνιστική
Πολυκράτης - Ρίβα 3-1 3-0
Αναγέννηση - Αρίσταρχος 0-3 αα 0-3 αα

Βαθμολογία

Πρωτάθλημα Νεανίδων ΤΕ Σάμου

αα

Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1 ΑΟ Πολυκράτης 6 6 0 18-3 12
2 Ρίβα Καρλοβάσου 6 4 2 13-7 10
3 Αρίσταρχος Κοκκαρίου 6 2 4 9-12 9
4 Αναγέννηση Σάμου (αποβολή) 6 0 6 0-18 0

Πρωτάθλημα Ζ' Περιφέρειας
(Παιανία)

Αγώνες Αποτελέσμα
Πολυκράτης - Πανναξιακός 0-3
Πολυκράτης - Νηρέας Καρδαμύλλων 1-3
Πανναξιακός - Νηρέας Καρδαμύλλων 2-3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

αα

Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1 Νηρέας Καρδαμύλλων 2 2 0 6-3 4
2 Πανναξιακός 2 1 1 5-3 3
3 ΑΟ Πολυκράτης 2 0 2 1-6 2

Πρωτάθλημα Κορασίδων Τ.Ε. Σάμου

Αγωνιστική
Ιωνικός - Λαίλαψ 3-2 2-3
Αναγέννηση - Ρίβα 1-3 1-3
Πολυκράτης - Αρίσταρχος 3-0 3-0
Αγωνιστική
Ρίβα - Λαίλαψ 3-0 3-0
Αρίσταρχος - Ιωνικός 3-0 3-0
Αναγέννηση - Πολυκράτης 2-3 1-3
Αγωνιστική
Ιωνικός - Αναγέννηση 0-3 1-3
Λαίλαψ - Αρίσταρχος 0-3 0-3
Πολυκράτης - Ρίβα 3-2 2-3
Αγωνιστική
Πολυκράτης - Ιωνικός 3-0 3-0
Ρίβα - Αρίσταρχος 3-2 3-0
Αναγέννηση - Λαίλαψ 3-1 3-0
Αγωνιστική 10η
Λαίλαψ - Πολυκράτης 0-3 0-3
Αρίσταρχος - Αναγέννηση 3-1 3-0
Ιωνικός - Ρίβα 0-3 0-3

Βαθμολογία

Πρωτάθλημα Κορασίδων ΤΕ Σάμου

αα

Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β

1

ΑΟ Πολυκράτης 10 9 1 29-7 19
2 Ρίβα Καρλοβασίου 10 9 1 29-9 19
3 Αρίσταρχος Κοκκαρίου 10 7 4 20-13 16
4 Αναγέννηση Σάμου 10 4 6 18-20 14
5 Ιωνικός Καρλοβασίου 10 1 9 6-29 11
6 Λαίλαψ Χώρας 10 1 9 6-29 11
 

Πρωτάθλημα Ζ' Περιφέρειας
(Παιανία)

Αγώνες Αποτελέσμα
Πανναξιακός - Νηρέας Καρδαμύλλων 3-2
Πολυκράτης - Νηρέας Καρδαμύλλων 1-3
Πολυκράτης - Πανναξιακός 1-3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

αα

Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1 Πανναξιακός 2 2 0 6-3 4
2 Νηρέας Καρδαμύλλων 2 1 1 5-4 3
3 ΑΟ Πολυκράτης 2 0 2 1-6 2

 

Πρωτάθλημα Παγκορασίδων Τ.Ε. Σάμου

Αγωνιστική
Ιωνικός - Αναγέννηση 3-1 1-3
Πολυκράτης - Ρίβα 3-0 3-0
Αγωνιστική 2η
Ερμής - Πολυκράτης 0-3 0-3
Ρίβα - Ιωνικός 0-3 0-3
Αγωνιστική
Ιωνικός - Ερμής 3-0 3-1
Αναγέννηση - Ρίβα 3-0 3-0
Αγωνιστική 4η
Ερμής - Αναγέννηση 1-3 0-3
Πολυκράτης - Ιωνικός 3-0 2-3
Αγωνιστική 5η 10η
Αναγέννηση - Πολυκράτης 0-3 2-3
Ρίβα - Ερμής 1-3 .

Βαθμολογία

Πρωτάθλημα Παγκορασίδων ΤΕ Σάμου

αα

Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Πολυκράτης 8 7 1 23-5 15
2. Ιωνικός Καρλοβάσου 8 6 2 19-10 14
3. Αναγέννηση Σάμου 8 5 3 18-11 13
4. Ερμής Σάμου 7 1 6 5-19 8
5. Ρίβα Καρλοβάσου 7 0 7 1-21 7

Πρωτάθλημα Ζ' Περιφέρειας
(Πυθαγόρειο)
 
Αγώνες Αποτελέσμα
Πολυκράτης - Φοίνικας Σύρου 3-1
Νηρέας Καρδαμύλλων - Φοίνικας Σύρου 3-0
Πολυκράτης - Νηρέας Καρδαμύλλων 2-3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

αα

Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1 Νηρέας Καρδαμύλλων 2 2 0 6-2 4
2 ΑΟ Πολυκράτης 2 1 1 5-3 3
3 Φοίνικας Σύρου 2 0 2 1-6 2

Α.Ο. ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ © 2007

 

1 1 1 1